Kilka słów o mnie

Jestem lekarzem medycyny estetycznej, internistą i  specjalistą transfuzjologii klinicznej.

Wiele lat pracowałam w Regionalnym  Centrum Krwiodawstwa i Klinice Hematologii w Łodzi, a także Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie .Podczas pracy zajmowałam się  między innymi pozyskiwaniem komórek macierzystych do przeszczepu szpiku kostnego. Odbyłam w tym zakresie kilkumiesięczny staż naukowy w szpitalu klinicznym w Leeds, gdzie poznałam najnowocześniejsze techniki stosowane w transplantologii i medycynie regeneracyjnej. Od 10 lat zajmuję  się szeroko pojętą medycyną regeneracyjną, czyli uzyskaniem sprawności i dobrego wyglądu bez skalpela chirurgicznego wyłącznie za pomocą naturalnych substancji pozyskanych z krwi i tkanki tłuszczowej pacjenta.

Lekarka

Wykorzystuję osocze bogato płytkowe (PRP), które pozyskuje się po odwirowaniu krwi pobranej od pacjenta. Aby preparat z osocza był skuteczny nie wystarczy  tylko odwirować krwi.  Każdy człowiek ma inną liczbę płytek krwi w mikrolitrze krwi pełnej. Od pacjentów przed kuracją PRP wymagam wykonania badania morfologii krwi. To uniwersalne badanie, które pozwala  na ocenę  większości funkcji organizmu i jest niezbędne do wykonania preparatu płytkowego odpowiedniej jakości. Każdy pacjent w moim gabinecie jest traktowany indywidualnie. Na pierwszej konsultacyjnej wizycie  pacjent ma zakładany  dokument „Paszport Piękna” w którym zapisuję indywidualny  plan zabiegów, odległość czasową jaka jest wymagana między zabiegami i podaję ceny zabiegów, można zaplanować wszystko, także pod względem finansowym

Mam zasadę:  nie wykonuję kilku zabiegów jednoczasowo w tym samym obszarze twarzy, dlatego  że po każdym zabiegu  twarz trochę się zmienia. Zawsze kieruję się dobrem pacjenta i uważam, że pośpiech w medycynie estetycznej prowadzi wyłącznie do efektu sztucznie wyglądającej twarzy lub braku efektu terapii albo do powikłań. 

Jestem lekarzem certyfikowanym, posiadam autoryzację na preparat Aqualix do likwidacji miejscowych otłuszczeń, nici Shilluette Soft i PDO 4D, Aptos, preparat Teyosal -Redensity II do niwelowania cieni pod oczami,  Terapię Orthokine, Botox, Azzalure ,Beauli- wypełnianie piersi własnym tłuszczem, wykorzystanie komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej w ortopedii.

PACJENCI SĄ UMAWIANI INDYWIDUALNIE I NIE SPOTYKAJĄ INNYCH PACJENTÓW NP W POCZEKALNI -ZAPEWNIONA DYSKRECJA I ZACHOWANIE TAJEMNICY LEKARSKIEJ.

Certyfikaty

 

certyfikat-aptos
certyfikat-medycyna--regeneracyjna
certyfikat-bio-revolumetry
certyfikat-bioexpander
certyfikat-biorewitalizacja
certyfikat-estetyka-usmiechu
certyfikat-toksyna-botulinowa
certyfikat-orthokine
certyfikat-antiaging
certyfikat-hirudoterapia
certyfikat-medispa
certyfikat-intralipoterapia
certyfikaty-adipocytoliza
certyfikat-medi-center
certyfikat-fenice

ARTYKUŁY

artykul

Wykonywane zabiegi

Wykonywane
zabiegi

Produkty personalizowane

Produkty
personalizowane

Pakiety lecznicze i regeneracyjne

Pakiety lecznicze
i regeneracyjne

Rady i zalecenia eksperta

Rady i zalecenia
eksperta

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.