PRP GAUER SYSTEM

PRP GAUER SYSTEM to moja autorska metoda dostosowywania kuracji osoczem bogatopłytkowym do wydolności układu krwiotwórczego pacjenta. Za każdym razem, niezależnie od liczy krwinek płytkowych pacjenta, potrafię, przy pomocy odpowiednich technik, uzyskać preparat o zawartości 9 mln krwinek płytkowych w mikrolitrze (bardzo gęsty i skuteczny), podczas, gdy popularne zestawy do pobierania jak np. Regeneris to 1-2 mln płytek.  Dysponuję laboratorium, gdzie mogę nie tylko ocenić preparat, ale także zagwarantować, że powstaje w warunkach, gdzie nie ma możliwości zakażenia (loża laminarna).

Aby płytki krwi podjęły funkcję regeneracyjną i zabieg był skuteczny  muszą być spełnione odpowiednie warunki takie jak:

  • odpowiednia liczba płytek
  • dostępny w miejscu ich działania aktywator płytek -trombina
  • dostępny w miejscu ich działania chlorek wapnia, który uzupełnia i aktywuje proces regeneracji.

Pełna terapia takim osoczem tzw „wampirzy lifting”(trzy zabiegi w odstępach miesięcznych), powoduje efekt bezoperacyjnego liftingu, trwałą zmianę jakości skóry. Skóra staje się sprężysta, rozjaśniona, a owal twarzy wyraźnie się zarysowuje. Efekt utrzymuje się przez  około 6 miesięcy bez potrzeby stosowania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

 

Lekarka

W tabeli  porównanie zabiegu z wykorzystaniem PRP GAUER SYSTEM  z innymi zabiegami stosowanymi szeroko na rynku medycyny estetycznej.

  PRP GAUER SYSTEM INNE SYSTEMY
Wymagana morfologia krwi TAK NIE
Preparatyka, aby uzyskać stałą wysoką liczbę płytek kwi TAK NIE
Uzyskanie trombiny (aktywatora) z własnego (pacjenta) osocza TAK NIE
Dodawanie aktywatora z surowicy bydlęcej produkcji chińskiej NIE TAK
Dodawanie chlorku wapnia TAK
(zawsze)
CZASEM
(w zależności od  zestawu)
Liczba płytek Zawsze 9x106/ w µl Nieznana
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.